З бази ВПС США запустять українсько-американську ракету "Альфа"


Запуск українсько-американської ракети “Альфа” заплановано на 16 грудня 2019 року

Про це заявив генеральний директор Firefly Aerospace Том Марк’юзік, повідомляє Укрінформ. Об этом сообщает snop.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Ми для себе встановили мету запустити ракету з бази військово-повітряних сил США "Ванденберг" 16 грудня 2019 року”, — заявив він.

Марк’юзік додав, що до цього часу компанія має завершити тестування ступенів, зокрема, поставити перший ступінь на тестувальну конструкцію для випробувань. У разі їхнього успіху, ракета буде зібрана та транспортована на базу "Ванденберг" у Каліфорнії.

“Завдання не з легких. Ми досягнемо мети лише якщо віднині і до грудня все спрацює”, — пояснив Марк’юзік.

11 березня на тестовому майданчику у м. Бріггс (штат Техас, США) Firefly Aerospace провела успішний тест двигуна першого ступеня космічної ракети "Альфа", запуск якої запланований на грудень 2019 року.

Ракета-носій "Альфа" буде здатна вивести на низьку навколоземну орбіту до 1000 кг корисного вантажу, зазначається у повідомленні.

  • Нагадаємо, китайці тренуються виживати на Марсі — готуються до колонізації планети. Китай збудував високотехнологічний комплекс у пустелі, де відтворює жорсткі умови життя на сусідній планеті.

  • Американське космічне агентство NASA підтвердило, що запланувало перший в історії вихід у відкритий космос двох жінок. Вихід у відкритий космос астронавтів Енн Макклейн і Христини Кох буде другим з трьох виходів під час 59-ї експедиції на Міжнародну космічну станцію.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/13/z_bazy_vps_ssha_zapustyat_ukrayinsko_amerykansku_raketu_quotalfaquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя