Олег Канівець: "Четвертий день народження за ґратами Сьогодні незаконно..."

Олег Канівець в facebook:

Четвертий день народження за ґратами Об этом сообщает buchachnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні незаконно засудженому українському режисеру Олегу Сенцову виповниться 41 рік. Він один з перших так званих кримських вязнів Кремля.

Після анексії Росією українського півострова, коли окупанти прийшли до його рідного міста, Олег не зміг стояти осторонь він став активним супротивником кремлівського режиму. Окупаційна влада заарештувала режисера у травні 2014-го. Три роки життя він провів у російських СІЗО та колоніях. Три р ... оки донька та син не бачили тата

Вироком Сенцову Путін продемонстрував його режим діяв та буде діяти тільки з позиції сили й шантажу. Російські правоохоронні органи й надалі залишаються головним гвинтиком путінської репресивної машини.

Сьогодні Олег приклад мужності й патріотизму. Всі ми мабуть памятаємо слова, які він написав в одному зі своїх листів з СІЗО Якщо нам судилося стати цвяхами в кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться Це слова нескореної людини! Людини, для якої Гідність, Сумління, Свобода, Патріотизм є найвищими цінностями задля яких він готовий боротися!

Символічно, що сьогодні у день народження Олега в Києві розпочинається саміт Україна-СЄ. Для нас це ще одна можливість нагадати країнам Європейського Союзу, що усі причетні до незаконного захоплення й утримання українських громадян мають бути покарані! Захід має бути безкомпромісним у своїй підтримці України й ввести ще жорсткіші санкції проти Росії!

Крим це Україна! І я щиро вірю, що настане той час, коли український режисер повернеться до свого рідного УКРАЇНСЬКОГО КРИМУ!

СВОБОДУ ОЛЕГУ СЕНЦОВУ! # FreeSentsovОлег Канівець


ТОП новости

Вход

Меню пользователя